השכרת רכב בחו"ל

אתם מתכננים טיול בחו"ל במספר ערים גדולות ובמספר אתרים שונים אשר אין בניהם קרבה. אתם מעוניינים למצות את זמן השהיה שלכם כמה שאפשר ולהספיק לראות כמה שיותר מקומות. יש באפשרותכם לבחור לנסוע בתחבורה ציבורית אשר לעיתים תגזול הרבה מזמנכם בחיפוש והכרות עם זמני הנסיעה והמקומות אליהם הם מגיעים. או לבחור באפשרות הנוספת והיא השכרת רכב בחו"ל. 

השכרת רכב בחו"ל מאפשרת לנופשים לנהוג בנוחות לכל מקום באופן מהיר יותר מאשר בתחבורה ציבורית ולהגיע למקומות יותר כפריים אשר אינם קרובים לעיר הגדולה ולפעמים אפילו לראות מספר ארצות. השכרת רכב בחו"ל תאפשר לכם גם להנות מהדרך ולהרגיש את חווית הנסיעה בכבישים זרים מכבישי ישראל. במאמר זה תקבלו מדריך קצר איך מבצעים את תהליך השכרת רכב בחו"ל בצורה הכי טובה. 

איזה רכב לבחור

בהשכרת רכב בחו"ל כדאי לדעת שהחברות להשכרה אינן נותנות לכם לבחור את דגם הרכב אלא תוכלו לבחור מתוך קבוצות המאגדות מספר רכבים אשר דומים במאפייניהם. כך למשל, תוכלו לבחור רכב מתוך קבוצת הרכבים הקטנים והזולים או קבוצת הרכבים הגדולים והמשפחתיים או שבכלל אתם מעוניינים ברכבי יוקרה. כמובן שמקבוצה לקבוצה העלות משתנה בהתאם. 

ביטוח רכב בחו"ל 

כאשר תעשו תהליך של השכרת רכב בחו"ל חשוב שתוודאו שהעסקה מול חברת ההשכרה כוללת ביטוח רכב וכדאי שתשאלו האם מדובר בביטוח אשר תצטרכו להשתתף בעלות שלו או שהוא חלק מהשירות שנותנת החברה. השתתפות עצמית בחברת ההשכרה עלול לעלות לכם יקר מאוד ואם תגלו זאת כאשר אתם כבר בחו"ל ולאחר שסגרתם את העסקה אתם עלולים לשלם סכומים גבוהים מאוד. 

האם כדאי לכם רכב עם גיר ידני או אוטמטי?

סוג הגיר בהשכרת רכב בחו"ל לרוב יקבע לפי המדינה אליה אתם נוסעים. באירופה לדוגמא, רוב הרכבים להשכרה יהיו עם גיר ידני, לכן אם תרצו רכב עם גיר אוטומטי תצטרכו לשלם יותר. בגלל שבארץ לרוב הנהיגה היא ברכב אוטומטי, אנו ממליצים לנהוג בכבישים זרים כפי שאתם מורגלים בארץ. אז נכון, אולי תשלמו קצת יותר אבל הבטיחות היא מעל הכל. 

מוקד שירות במהלך היממה

אם אתם נמצאים בחו"ל ואתם נתקלים במצב בו תזדקקו למענה אנושי מחברת ההשכרה זה ודאי יהיה לא נעים להבין שאין דרך ליצור איתם קשר רציף לאורך שעות היממה. ודאו מראש עם מי תוכלו לדבר במקרים מיוחדים ומהן שעות הפעילות. כך תבטיחו את עצמכם בכל בעיה שתתקלו בה לאורך הנסיעה. 

כמה תעלה לכם השכרת רכב בחו"ל 

עלות השכרת רכב בחו"ל תלויה ברכב שתשכירו ובמספר הימים שתזדקקו לו. כאשר מזמינים רכב באינטרנט לרוב יופיע לכם המחיר ליום השכרה. אנו ממליצים לפנות לחברות מוכרות ובינלאומיות. לחברות אלו לרוב יהיו סניפים במקומות שונים. כך לדוגמא תוכלו להשכיר רכב במדינה מסוימת באירופה ולהחזיר אותו במדינה אחרת. 

אהבתם את הפוסט? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תגובות

אודותינו

מחפשים מידע נוסף על איביזה? הבלוג מכיל מגוון מדריכים לאיביזה, מסיבות באיביזה, אטרקציות באיביזה וכל מה שצריך מטייל באיביזה. אתם מוזמנים להגיב או לשאול אותנו בקבוצת הפייסבוק כל שאלה. טיול מהנה!
 

קבוצת הפייסבוק שלנו
פוסטים אחרונים
עקבו אחרינו
הכל על
© 2020 כל הזכויות שמורות