ביטוח נסיעות לחו"ל

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל

בחו"ל בשונה מהארץ, אין לנו ביטוח רפואי. בארץ כאשר אנו זקוקים לטיפול רפואי, על פי חוק נקבל אותו כי יש לנו ביטוח בריאות ממלכתי. כאשר נצא מהארץ, חוק ביטוח הבריאות לא יהיה תקף ולכן אם נזדקק לטיפול רפואי או תרופות מסוימות נצטרך לשלם עליהן הרבה מאוד או שיותר גרוע לא נוכל לקבל את השירות. כאשר תעשו ביטוח נסיעות לחו"ל, הביטוח יעניק לכם מעטפת מקיפה לכל אירוע שלא יהיה. הוא יעניק לכם סכום כסף מסוים אם תיפגעו בחו"ל וגם כיסוי גבוה במקרים מסוימים. 

אחת ההמלצות החשובות ביותר אם אתם נמצאים בחו"ל וחלילה קרה לכם מקרה בו הזדקקתם לשירות רפואי,  שימרו את כל המסמכים והקבלות על מנת שתוכלו להפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל שעשיתם ולקבל החזר כספי.

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

בנינו כל נושא הביטוחים יכול לבלבל לפעמים. יש כל כך הרבה סוגי ביטוחים והם כוללים בתוכם סעיפים רבים והרבה כאב ראש. אז איך בכל זאת תבחרו ביטוח אשר יספק את שהותכם בחו"ל? כדי לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל אשר יבטח אתכם כמו שצריך כדאי לעשות מחקר קטן בין חברות הביטוח ולראות מה אתם מקבלים בתמורה לתשלום. כדאי לשים לב לתרחישים השונים המופיעים בתוך הפוליסה ומהם הם מקנים לכם. האם תקבלו טיפולי חירום, תשלום על אשפוזים, כיסוי מלא בעת רכישת תרופות או טיפולי שיניים דחופים במקרה הצורך. אלו רק דוגמאות לסל שירותים שיכול להיות בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. 

דבר נוסף שכדאי לבדוק, מהם דמי ההשתתפות העצמית כדי להפעיל את הביטוח. לכל תרחיש שקיים בפוליסה יש דמי השתתפות אחרים בדקו היטב מהם הסכומים המדוברים, על מנת שאם וחלילה תצטרכו אותם בזמן אמת, שיהיה לכם את האפשרות לעשות זאת. 

ימי אשפוז בעת שהיה בחו"ל יכולים להיות יקרים מאוד. כדאי לבדוק שסכום ההשתתפות של הביטוח גבוה או בעל כיסוי מלא. לרוב זה סעיף ששונה בין חברה חברה וכדאי לבדוק טוב מה אתם מקבלים בסעיף זה.

סעיפים נוספים ולא פחות חשובים בביטוח נסיעות לחו"ל מתייחסים למקרים חריגים מאוד כמו הטסות חירום, פינוי יבשתי והעברת גופה. ביטוח נסיעות לחו"ל מכיל לרוב גם סעיפים העוסקים בפיצוי כספי של מטען אשר ניזוק ומשויך לאדם הנפגע. סעיפים אלו לוקחים בחשבון גם מקרים של גנבת מזוודה, ארנק , טלפון נייד, מחשב, כסף ודברים יקרי ערך. לרוב הכיסוי במקרים אלו הוא קטן ויש בו דמי השתתפות עצמית לכן לא תמיד כדאי להפעיל את הביטוח במצבים אלו. 

איך נקבע מחיר הפוליסה בביטוח נסיעות לחו"ל?

לרוב ביטוח נסיעות לחו"ל אינו יקר במיוחד. עלותו תיקבע לפי היקפו שזמן השהיה בחו"ל. ככל שהשהיה ארוכה יותר כך העלות תגדל. מחיר הפוליסה יקבע גם על פי מאפייני המבוטח הכוללים את גילו ומצבו הרפואי.

אהבתם את הפוסט? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תגובות

אודותינו

מחפשים מידע נוסף על איביזה? הבלוג מכיל מגוון מדריכים לאיביזה, מסיבות באיביזה, אטרקציות באיביזה וכל מה שצריך מטייל באיביזה. אתם מוזמנים להגיב או לשאול אותנו בקבוצת הפייסבוק כל שאלה. טיול מהנה!
 

קבוצת הפייסבוק שלנו
פוסטים אחרונים
עקבו אחרינו
הכל על
© 2020 כל הזכויות שמורות